Про нас

Кахель-Маркет "Будівел" працює на українському ринку будівельних матеріалів з 1997 р. Основний напрямок діяльності - це роздрібна та оптова продаж облицювальних керамічних матеріалів для зовнішньої, внутрішньої обробки будівель, споруд. Компанія завжди прагнути до наповнення магазину тими серіями керамічної плитки, які б максимально відповідали попиту.

Тому новітні тенденції оформлення середовища проживання людини обов'язково знаходять своє відображення в пропонованій керамічної продукції. Також при формуванні асортименту менеджери компанії уважно враховують всі побажання і запити клієнтів, як по функціональності серій (фасадна, для підлоги, настінна плитка) так і по їх дизайну, цінами.

ТОВ ВКФ «Будівел» пропонує широкий вибір керамічних виробів для облицювання всіх видів поверхонь. Всю пропоновану продукцію крім призначення умовно можна розділити по типу кераміки, - керамічна плитка, керамограніт, клінкер, - по області застосування, - інтер'єрна, екстер'єрна, комбінована.

В основному вся представлена ​​в магазинах ТОВ ВКФ «Будівел» керамічна плитка призначена для обробки елементів інтер'єру (стін, підлог, стільниць) ванних кімнат, кухонь, холів, житлових кімнат.

Що стосується наявних колекцій керамогранитной плитки, то серед наявних колекцій є ті, які застосовуються тільки для внутрішньої обробки стін, підлог, сходів і ті, які застосовуються для внутрішньої і зовнішньої обробки (тераси, сходи, площадки та ін.).

Представлена ​​клінкерна продукція в основному застосовується для зовнішнього облицювання елементів будівель (фасад, зовнішні сходи, площадки, балюстради, тераси), а також елементів благоустрою (доріжки, клумби). Є спеціальна колекція клінкерної плитки для облицювання елементів басейну (чаші, борта, прібассейновие майданчика). Деякі колекції клінкеру застосовуються в інтер'єрної обробці (сходи, стіни і підлоги ванних кімнат, кухонь, підлоги житлових кімнат).

Дизайн відображає колекція плитки (серія). Колекція об'єднує в собі деяку кількість керамічних виробів одного типу з однаковою текстурою, областю застосування. У колекцію виробники можуть включити різну кількість відтінків. Важливим при відборі серій для компанії ТОВ ВКФ «Будівел» є кількість вхідних в неї виробів. Чим більше виробів, тим більше можливостей в обробці. Підлогові, настінні керамічні покриття, що складаються в основному з плитки, так званого, базового формату, втрачають свої комбінаційні можливості, тому їх доповнюють різноманітні спеціальні вироби. Такі вироби допомагають розробляти індивідуальні проекти, вирішуючи цілий ряд функціональних завдань, не забуваючи про естетику, стилі. До їх числа відносять всілякі керамічні і не керамічні декори, вставки, бордюри.

Практично кожна колекція плитки і керамограніта включають в себе цілий ряд різних функціональних виробів. Це базова плитка, декори, плінтуси для облицювання підлоги, обов'язково фронтальні і кутові ступені, плінтуса для елементів сходів: проступи, подступенки, плінтуси, майданчики. Компанія ТОВ ВКФ «Будівел» працює з кращими постачальниками і дистриб'юторами керамічної плитки. Компанія ТОВ ВКФ «Будівел» надає безкоштовну послугу з доставки товару. Компанія пропонує гнучку систему знижок, дисконтну програму, різні варіанти оплати керамічних товарів. Будемо раді бачити Вас в наших магазинах.